SDP Pitomača

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SDP Pitomača

Forum Socijaldemokratske partije Općine Pitomača http://sites.google.com/site/sdppitomaca/


+2
AntissA
Admin
6 posters

    Pitomačka politika

    Admin
    Admin
    Admin


    Broj postova : 30
    Join date : 24.05.2009

    Pitomačka politika Empty Pitomačka politika

    Postaj  Admin ned svi 24, 2009 11:28 am

    Poslije lokalnih izbora za načelnike općine,Općinska vijeća ,župane i županijske skupštine, u Općini Pitomača postalo je jasno da je HDZ s koalicijskim partnerima dobio veliku većinu glasova.
    SDP s svojim koalicijskim partnerom HNS tako postaje JEDINI OPORBENI čimbenik u obnašanju pitomačke vlasti.Pitanje je što/kaj očekujete od pobjednika da napravi za Pitomaču i koja je SADA uloga oporbe u Općini Pitomača?
    avatar
    AntissA


    Broj postova : 12
    Join date : 15.02.2010

    Pitomačka politika Empty Re: Pitomačka politika

    Postaj  AntissA pon vel 15, 2010 11:58 am

    Admin je napisao/la:Poslije lokalnih izbora za načelnike općine,Općinska vijeća ,župane i županijske skupštine, u Općini Pitomača postalo je jasno da je HDZ s koalicijskim partnerima dobio veliku većinu glasova.
    SDP s svojim koalicijskim partnerom HNS tako postaje JEDINI OPORBENI čimbenik u obnašanju pitomačke vlasti.Pitanje je što/kaj očekujete od pobjednika da napravi za Pitomaču i koja je SADA uloga oporbe u Općini Pitomača?

    Gle,
    od pobjednika se očekuje da radi za žitelje te naše općine, da poslove odrađuju profesionalno, da od županije namaknu novce za razne projekte i planove, itd., itd.,,, -- NE RADE NIŠTA--
    Od vas očekujem da grizete, da pitate, da zapitkujete, da objavite šta znate, kak se kaže o onim stvarima "ispod žita", ali za to vam treba htabrosti i volje -- DO SADA STE GRICKALI -- No No No No
    avatar
    branko


    Broj postova : 2
    Join date : 19.02.2010

    Pitomačka politika Empty tužno

    Postaj  branko pet vel 19, 2010 12:17 am

    Tužno je što se ljudi u pitomači nisu zapitali kaj znači ova koalicija ,ludi prevareni smo i to pošteno.Pogledajte koj su nam namet stavili:obavezan odvoz smeča,pokopi umrlih i to po največim iznosima u okolini za uslugu koju rade i na koj način.Drugim riječima opelješili su nas i izigrali na brzinu.Ove teba maknuti što prije i pod hitno jer nam neče biti opčina Pitomača več Kloštar podravski ili Sesvete Podravske!
    podravec
    podravec


    Broj postova : 65
    Join date : 13.02.2010

    Pitomačka politika Empty Re: Pitomačka politika

    Postaj  podravec sub vel 20, 2010 1:47 pm

    Još je tužnije, kad dođeš nešto pitat u Općinu, pošalju te u Komunalno i obrnuto.
    Prebacuju lopticu jedni na druge (tj.bolje rečeno "vrući krumpir"), a svi znamo da je Općina
    Pitomača osnivač Komunalnog Pitomača, tj,"gazda" i da se sve dogovaraju i rade z a j e d n o!
    Pogledajte samo kad dođete za priključak vode.U Komunalnom vam daju zahtjev u koji morate priložiti potvrdu da ste Općini platili taksu koja je sada za Pitomaču 2.000,00 kn., za okolna
    sela neznam.Zatim gruntovni izvadak gdje se vidi da ste vlasnik kuće, kopiju plana sa ucrtanom kućom i kopiju građevinske dozvole. Ako je kuća građena prije 1967.tj.bez građevinske dozvole, morate u katastru izvaditi U v j e r e n je da je građevina evidentirana ili nije u katastarskom
    aparatu! A to vam tamo dobro i naplate! Sve u svemu taj vas priključak skupo dođe, a Općina je donijela odluku da sva kućanstva gdje postoji magistralni vodovod su o b a v e z n a se priključiti!
    podravec
    podravec


    Broj postova : 65
    Join date : 13.02.2010

    Pitomačka politika Empty Re: Pitomačka politika

    Postaj  podravec sub vel 20, 2010 1:55 pm

    A tek one d o p u n s k e vreće za smeće, kako ih oni zovu! Jedna dođe 6,00 kn. kao tu je uključen i odvoz. Ali niste ju mogli prije staviti ako niste imali kantu, a sad pošto svi
    moraju imati kante neznam ko će kupovati te skupe vreće!
    SDP Pitomača
    SDP Pitomača
    Admin


    Broj postova : 95
    Join date : 07.01.2010
    Lokacija : Pitomača

    Pitomačka politika Empty Scena

    Postaj  SDP Pitomača ned vel 21, 2010 11:35 am

    Postavlja se pitanje da li bi ova tema trebala imati naziv Politika ili Scena. Pitomacka politika ne postoji vec su to samo zbrda, zdola donesene odluke koje bi mogle biti donesene i na nizim razinama odlucivanja. Politika bi se ipak u ovim vremenima trebala baviti drugim stvarima. Scena drunken Sleep
    avatar
    oskar-10


    Broj postova : 2
    Join date : 19.02.2010

    Pitomačka politika Empty Re: Pitomačka politika

    Postaj  oskar-10 sri oľu 10, 2010 6:43 am

    Nemam za cilj kritizirati rad SDP_a,no meni se čini da ste kao oporbena stranka poprimili istu retoriku kao i koalicija na vlasti.Sve samo:trebalo bi,moglo bi,zašto ovako itd.Dajte ljudi program sa jasnim i ostvarivim ciljevima bez puno uljepšavanja,već sada,pa da se povede rasprava o istima.Vjerujte bolje ćete proći na izborima ma kakvi oni bili.
    podravec
    podravec


    Broj postova : 65
    Join date : 13.02.2010

    Pitomačka politika Empty Re: Pitomačka politika

    Postaj  podravec ned tra 04, 2010 1:32 pm

    E,dođoh ja kupiti u Komunalno one vreće za smeće, a ono kaže mi gospođa tamo -više se ne prodaju!
    Ja upitah zašto a ona kaže - nova pravila!A kuda ću ja sad sa smećem koje mi ne stane u kantu upitah,a ona kaže, potrudite se da stane u kantu. Nato ja slegnuh ramenima i odoh.
    Putem razmišljam, dobit ćemo sigurno upute kako razvrstaviti naš kućni otpad i možda još dvije kante posebno za papir, staklo ili.....?
    Po meni to je u redu, ali kako će to Komunalno poduzeće organizirati? Trebat će uposliti još dodatne ljude, što je također u redu,samo nije u redu što će sve to jako poskupiti uslugu ozvoza otpada!
    Razmišljam, možda bi rješenje bilo na Klisi napraviti reciklažnu tvornicu!

    Sponsored content


    Pitomačka politika Empty Re: Pitomačka politika

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: pet oľu 29, 2024 8:52 am.