SDP Pitomača

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SDP Pitomača

Forum Socijaldemokratske partije Općine Pitomača http://sites.google.com/site/sdppitomaca/


4 posters

    nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu

    ivy1
    ivy1


    Broj postova : 27
    Join date : 09.02.2010

    nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu Empty nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu

    Postaj  ivy1 čet lip 03, 2010 9:33 pm

    Jedino mjesto gdje možemo pročitati neku informaciju je na našu žalost samo povratakpitomace.blog.hr koja je plod dobre volje i odricanja našeg mještanina. Imamo blog, ali što ako npr. autor bloga ode na more, ili bude privatno odsutan, Pitomačani nemaju informacije i osjećaju se ko bez glave. Pitomača bi hitno trebala imati neki portal, osim službenog portala koji bi poput Virovitice stavljala aktualne novosti, obavještavala o događajima, recimo sad za Dane Općine, da svi mogu kvalitetno isplanirati i imati uvid što se nudi.
    Najbolji primjer je koncert sinoć. Kočani orkestar pred polupraznom dvoranom. Žalosno. Zar nikome nije u cilju da ako se već plati nastup nekoga da se onda dvorana i napuni. Ako se nešto radi, onda nek se napravi kako treba, pod hitno poraditi na marketingu i informiranosti mještana.
    Admin
    Admin
    Admin


    Broj postova : 30
    Join date : 24.05.2009

    nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu Empty Re: nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu

    Postaj  Admin čet lip 03, 2010 10:05 pm

    Slažem se!
    Dani Općine su već takoreči i počeli ali se nigdje nemože naći program događanja. Izgleda da ćemo kao i sve dosadašnje godine morati prepisivati program s plakata jer nitko nemože ili nezna te podatke poslati putem maila!!!???
    A kaj se tiče Kočani orkestra, nije tu u pitanju reklama za taj događaj nego ipak nekaj drugo. Nije niti kiša u pitanju, niti besplatan ulaz, niti to da pitomačani neznaju cijeniti romsku glazbu, nego je više stvar u percepciji tog poklonjenog koncerta koji nam je poklonila Županija pa to govori o tome kaj virovitičani misle o pitomačanima i kako Županija svrstava ovaj kvalitetni sastav u naše mjesto mada je po kvaliteti ovog orkestra ,sam orkestar zaslužio biti u zagrebačkoj dvorani Lisinski ili na glavnom trgu u Virovitici. Ali ne, romima je mjesto u Pitomači!!!???
    ivy1
    ivy1


    Broj postova : 27
    Join date : 09.02.2010

    nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu Empty Re: nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu

    Postaj  ivy1 pet lip 04, 2010 9:34 am

    Istina nažalost to o nekim predrasudama županije prema nama, mi smo i ovako za njih iritantni kaj, kaj... . Poslat ću vam svima na mailove plan Dana općine. Zatražila sam na Vijeću.
    podravec
    podravec


    Broj postova : 65
    Join date : 13.02.2010

    nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu Empty Re: nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu

    Postaj  podravec pon lip 07, 2010 9:23 pm

    Ja se također slažem s tobom Ivy,da je nedostatak informacija naš najveći problem, i da nema vlasnika bloga Povratak Pitomače, nebi uopće znali šta se događa u Pitomači!
    Tj.da nema njegove dobre volje i puno puno uloženog slobodnog vremena, da potpuno besplatno reklamira i dobre i loše strane događanja u našoj Pitomači!
    I to je jedna stvar koju baš i neznaju mještani Pitomače. Neki čak misle da je Povratak Pitomače blog Općinski!
    S koraMA
    S koraMA


    Broj postova : 15
    Join date : 09.02.2010
    Age : 47
    Lokacija : Pitomača

    nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu Empty Re: nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu

    Postaj  S koraMA sub lip 12, 2010 3:14 pm

    podravec je napisao/la:Ja se također slažem s tobom Ivy,da je nedostatak informacija naš najveći problem, i da nema vlasnika bloga Povratak Pitomače, nebi uopće znali šta se događa u Pitomači!
    Tj.da nema njegove dobre volje i puno puno uloženog slobodnog vremena, da potpuno besplatno reklamira i dobre i loše strane događanja u našoj Pitomači!
    I to je jedna stvar koju baš i neznaju mještani Pitomače. Neki čak misle da je Povratak Pitomače blog Općinski!

    A ovaj naš forum??? Smile

    Samo dok ga mi i mi sami malo bolje prihvatimo!
    S koraMA
    S koraMA


    Broj postova : 15
    Join date : 09.02.2010
    Age : 47
    Lokacija : Pitomača

    nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu Empty Re: nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu

    Postaj  S koraMA sub lip 12, 2010 3:20 pm

    ovo mi je zakon

    pogledajte onog plavog u zadnjem redu Smile i un diže ruke jer ga ovi njegovi ne sad ne vide!!

    [img]nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu 93854412 Uploaded with ImageShack.us[/img]

    Sponsored content


    nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu Empty Re: nedostatak informacija s područja Pitomače na Internetu

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: pet tra 19, 2024 7:17 pm.