SDP Pitomača

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SDP Pitomača

Forum Socijaldemokratske partije Općine Pitomača http://sites.google.com/site/sdppitomaca/


    Mjesni ogranci

    SDP Pitomača
    SDP Pitomača
    Admin


    Broj postova : 95
    Join date : 07.01.2010
    Lokacija : Pitomača

    Mjesni ogranci Empty Mjesni ogranci

    Postaj  SDP Pitomača pet vel 05, 2010 12:58 am

    Razne teme po Mjesnim ograncima!
    SDP Pitomača
    SDP Pitomača
    Admin


    Broj postova : 95
    Join date : 07.01.2010
    Lokacija : Pitomača

    Mjesni ogranci Empty MO

    Postaj  SDP Pitomača sri vel 10, 2010 12:05 am

    Zanima me autonomija u radu i odlučivanju mjesnih ogranaka.
    Da li postoje inicijative iz ogranaka ili su inicijative usmjerene prema ogranicima?

    Kakva je reakcija/mišljenje mještana mjesta o radu našeg mjesnog ogranka u tom mjestu????
    SDP Pitomača
    SDP Pitomača
    Admin


    Broj postova : 95
    Join date : 07.01.2010
    Lokacija : Pitomača

    Mjesni ogranci Empty Za

    Postaj  SDP Pitomača uto oľu 02, 2010 9:06 pm

    "Inicijative mjesnih ogranaka???!! to ne treba ni komentirati.. znas kak to ide, sluša se pitomača (2-3 ljudi koji idu na županijski), ovo ostalo su sela u kojima zive seljaci, znaci njihove inicijative ne dolaze u obzir.nazalost nitko ništa ni ne traži, osim tu i tamo kovacevica, a on je onda crna ovca. eto tak mi funcioniramo. zupanija daje naredbe koje bi se trebale slušati po ograncima. nikako ne obrnuto."

    Jedna dobrodsla informacija/misljenje/stav/osjecaj koja svakako zasluzuje biti prikazana a pogotovo komentirana.
    Svi jako dobro znamo kako treba funkcionirati jedna organizacija a pogotovo najbolja politicka stranka u RH.
    Na zalost pitanje smjera komunikacije izgleda nikoga ne zanima.

    PS: Nisam trazio vlasnika gore citiranog teksta dozvolu za objavu pa ako zeli ja cu ga maknuti

    Sponsored content


    Mjesni ogranci Empty Re: Mjesni ogranci

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: pet tra 19, 2024 4:50 pm.