SDP Pitomača

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SDP Pitomača

Forum Socijaldemokratske partije Općine Pitomača http://sites.google.com/site/sdppitomaca/


4 posters

    Broj zaposlenika Općine Pitomača

    podravec
    podravec


    Broj postova : 65
    Join date : 13.02.2010

    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Broj zaposlenika Općine Pitomača

    Postaj  podravec pet vel 19, 2010 9:52 pm

    Mene zanima koliko je zaposlenika u Općini Pitomača, koja su to radna mjesta i kolike su im plaće? Pritom mislim na zaposlenike u općinskoj zgradi(ne vrtić i knjižnica)
    SDP Pitomača
    SDP Pitomača
    Admin


    Broj postova : 95
    Join date : 07.01.2010
    Lokacija : Pitomača

    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Mozda djelatnik

    Postaj  SDP Pitomača ned vel 21, 2010 11:47 am

    Mozda netko od djelatnika Opcine posjecuje ovaj Forum pa nek upise, ako zna.
    Zanimljiva tema, mozda da znamo i zduzenja tih ljudi. Da li imaju 'mjerljive' radne zadatke?
    ivy1
    ivy1


    Broj postova : 27
    Join date : 09.02.2010

    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Re: Broj zaposlenika Općine Pitomača

    Postaj  ivy1 ned vel 21, 2010 5:06 pm

    A samo znamo da ih ima dosta, a za što je tko zadužen, pitanje je...vidimo samo rezultate.
    Na ovo pitanje možemo dobiti odgovor na slijedećoj sjednici Općinskog vijeća pa ću je staviti na forum. Isto tako ako imate bilo kakvih drugih pitanja, postavite ih ovdje pa ćemo ih zatražiti iz Općine. Zato smo tu.
    podravec
    podravec


    Broj postova : 65
    Join date : 13.02.2010

    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Re: Broj zaposlenika Općine Pitomača

    Postaj  podravec čet tra 01, 2010 4:52 pm

    Sjednica je bila, gdje su odgovori? Baš me zanima da li su djelatnici Općine na svoje lijepe plaće dobili još i Uskrsnicu!?Vjerovatno jesu,a i putne troškove. Vidi se i po tome kakve aute voze(vidi auto Komunalnog redara)!Sad je pitanje-da li ga je zaradio od plaće,tamburanja ili kontroliranja(ili bolje rečeno-nekontroliranja)broja kamiona sa šoderom,vađenog iz naše rijeke Drave koja je zaštićena!
    ivy1
    ivy1


    Broj postova : 27
    Join date : 09.02.2010

    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Re: Broj zaposlenika Općine Pitomača

    Postaj  ivy1 čet tra 01, 2010 8:38 pm

    Dobili smo pismeni odgovor: u u općini po sistematizaciji radi 12 ljudi na neodređeno.
    Dok je trenutno stanje:
    -10 na neodređeno
    -2 na porodiljnom
    -1 na određeno
    -6 javni radovi
    ZNAČI= ukupno 17 ljudi.
    Prosječna bruto plaća isplaćena za veljaču 2010. god (11 zaposlenika, od čistačice do načelnika) iznosi 7056,44 kn.
    podravec
    podravec


    Broj postova : 65
    Join date : 13.02.2010

    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Re: Broj zaposlenika Općine Pitomača

    Postaj  podravec pet tra 02, 2010 11:49 pm

    Jako šturi odgovori,IvY!Tražim ime i prezime djelatnika,naziv radnog mjesta i n e t o plaću!
    1.Željko Grgačić,načelnik-plaća......?
    2.Željka Kovač,......?-plaća..........?itd. Mislim da ja kao mještanin Pitomače, kao i svi ostali imamo pravo to znati. Isto tako i koliko ih radi u uredima državne uprave-ispostava Pitomača i kolike su im plaće. Previše je tih državnih službenika koji rade po uredima, rezultati njihovog posla su jako neučinkoviti a država ih dobro plaća! Tu se treba nešto promijeniti!
    ivy1
    ivy1


    Broj postova : 27
    Join date : 09.02.2010

    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Re: Broj zaposlenika Općine Pitomača

    Postaj  ivy1 sub tra 03, 2010 9:44 am

    Probat ćemo nešto, makar ne vjerujem da ćemo dobiti baš detalje. Jedva smo dobili ovo. Što se tiče neto plaće, znači cca 4200kn je prosjek, s obzirom koliko ih je VSS, to je iznadprosječna plaća za ove uvjete.
    podravec
    podravec


    Broj postova : 65
    Join date : 13.02.2010

    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Re: Broj zaposlenika Općine Pitomača

    Postaj  podravec sub tra 03, 2010 11:19 am

    Strašno me smeta taj izraz- p r o s j e č n a plača,jer u izračun ide najniža plaća čistačice koja sigurno nije veća od 2.600,00 kn.neto i najveća načelnikova koja je vjerovatno oko 10.000,00
    kn.neto! Hoću reći da su prevelike razlike u plaćama od najniže do najveće što nikako nije u redu!
    Isto tako nije u redu da se rtv-pretplata plaća po prosjećnoj plaći u Hrvatskoj, jer nije isto 80,00 kn.izdvojiti od plaće čistačice ili načelnikove! To je samo jedan od primjera. Zato me taj izraz prosječna plaća s t r a š n o smeta!
    podravec
    podravec


    Broj postova : 65
    Join date : 13.02.2010

    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Natječaj za posao u Općini Pitomača

    Postaj  podravec uto ruj 14, 2010 4:42 pm

    Natječaj za posao u Općini Pitomača-predmet ismijavanja mještana Pitomače! Z n a s e za koga je "otvoren" natječaj.
    Mene samo zanima kako je dotična gospođa priložila uvjerenje o nekažnjavanju ili ju to Općina Pitomača nije ni tražila!?
    Admin
    Admin
    Admin


    Broj postova : 30
    Join date : 24.05.2009

    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Re: Broj zaposlenika Općine Pitomača

    Postaj  Admin uto ruj 21, 2010 7:33 pm

    podravec je napisao/la:Natječaj za posao u Općini Pitomača-predmet ismijavanja mještana Pitomače! Z n a s e za koga je "otvoren" natječaj.
    Mene samo zanima kako je dotična gospođa priložila uvjerenje o nekažnjavanju ili ju to Općina Pitomača nije ni tražila!?
    Tražilo se i to "uvjerenje o nekažnjavanju" ali friško-novo, ne starije od pola godine. A kriminalnu radnju je gospođa počinila na starom radnom mjestu u jednoj pitomačkoj banci pa je "zaslužena kazna" otišla u zastaru.
    Znači, gospođa je muljala s novcima prije više od godinu dana pa su službene institucije vlasti izbrisale dokaz da je gospođa koja sada služi časno namjesničko mjesto u Općini Pitomača i bavi se financijama Općine , ikada imala "tkz. neki čudan papir koji dokazuje da je kažnjavana radi novčanog poslovanja".
    Po Zakonu je sve čisto i bistro, moralno nije!
    Tu se ne dovodi u pitanje samo moral te gospođe, nego i moral načelnika te komisije koja je provodila natječaj za posao. Nismo veliko mjesto da se ne poznamo tko radi koga reže žile ili radi gluposti u banci!
    Nije to samo nepotizam na kvadrat nego i pljuska svim stanovnicima Općine Pitomača!!!!!
    Pa neka mi i dalje plačamo porez Općini koju volimo Twisted Evil uz vječno visenje u zraku da li će naši novci otići za nečiji kredit za birtiju ili nekaj drugo Evil or Very Mad

    Sponsored content


    Broj zaposlenika Općine Pitomača Empty Re: Broj zaposlenika Općine Pitomača

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: ned svi 12, 2024 10:00 pm.